Karpiowe Bagaże


Karpiowe wyprawy często trwają kilka dni,  zwykle zabieramy sporo sprzętu i wiele przydatnych na zasiadce akcesoriów, niezbędne są więc bagaże które pomogą nam w transporcie tego ekwipunku na łowisko. Jednym z takich bagaży który bardzo dobrze się w tym sprawdza jest torba firmy JRC, jest to duża obszerna, dobrze wykonana torba, której stosunek ceny do jakości jest bardzo korzystny.
Torba wykonana jest z solidnego materiału, posiada mocne zamki, komorę główna z podwójnym zamknięciem. Wyposażona w wytrzymałe paski mocowane na metalowych uchwytach.
Torba składa się z dużej obszernej komory  i trzech zewnętrznych dużych kieszeni. Do których zmieścimy naprawdę sporo naszych rzeczy.


Dno torby wykonane jest z nieprzemakalnego usztywnianego materiału, wewnętrzna warstwa boków wypełniona miękką pianką, która zapobiegnie ewentualnym uszkodzeniom mechanicznym podczas transportu w aucie.
Bagaż posiada również obszerne kieszenie boczne, w których zmieścimy wszelkie piórniki na przypony, kuferki itp.

Sprzączki torby wykonane są z metalu, więc nie mam mowy o pęknięciu, tak jak to się zdarza w torbach z  wykończeniem z tworzywa. Używamy tych toreb, do tej pory nie zawiodły,   polecamy ten bagaż. Według nas ocena pozytywna.


autor: Przemysław Pająk
1 komentarz:

  1. Wymiary torby: 75 X 40 X 45 do tego 3 spore boczne kieszenie.

    OdpowiedzUsuń

KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz - wpisz komentarz i wciśnij OPUBLIKUJ
ZAPRASZAMY DO KOMENTOWANIA I SUBSKRYPCJI !