Pokrowiec na wędki - "Okiem Karpiarza"
Jak wiadomo każdy z nas dba i pilnuje aby jego sprzęt był jak najlepiej chroniony i nie miał możliwości uszkodzenia podczas transporu, dlatego chciałbym przedstawić wam pokrowiec firmy anaconda, który powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających .
Pokrowiec ten służy mi już kolejny sezon i powiem szczerze, że nie nosi najmniejszych śladów użytkowania, żadnych  przetarć, żadnych pęknięć, żadnych dziur . Materiał z którego został wykonany jest naprawdę bardzo gruby i wytrzymały .
Pokrowiec składa się z komory głównej która przedzielona jest miękką gąbką, obszytą oliwkowym materiałem która oddziela nasze skarby . 

Po jednej stronie zmieścimy dwa wędziska z kołowrotkami a po drugiej dwa nie uzbrojone w kołowrotki kijki . Wędziska przytrzymywane są przez system dwóch rzepów oraz materiałowe kieszonki na dolniki . 
Dodatkowo pokrowiec posiada trzy boczne kieszenie w trzech różnych wielkościach.
Kieszeń największa mieści w sobie parasol i podbierak i zostaje jeszcze sporo miejsca np. na marker ( tak jest u mnie )
Kieszeń średnia pomieści nam podpórki lub innego rodzaju krótszy sprzęt nie przekraczający metra długości. 
Ostatnia kieszonka może służyć do zapakowania sygnałków lub innych mniejszych przedmiotów ( u mnie zapakowana jest łyżka zanętowa )
Kolejną sprawą na, którą warto zwrócić uwagę są zamki, są po prostu niesamowicie mocne i wytrzymałe.
Uchwyt do przenoszenia jednorącz jest pokryty czarną pianką dzięki, której na 100% nie dostaniemy odcisków. Pas naramienny wykonany jest z bardzo miękkiej gąbki obszytej materiałem przypominającym z wyglądu skórę .
Kończąc ten opis chciałbym zaznaczyć iż wyżej wymieniony produkt przeszedł już naprawdę wiele  i z pewnością przetrwa kolejne przygody .  

autor: Piotr Kunecki 


3 komentarze:

 1. Nie dodałem w artykule pełnej nazwy więc naprawiam swój błąd: Anaconda Eco Double Rod Sleeve

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny i przydatny artykuł! Minęło co prawda parę lat, a pokrowiec nadal jest sprzedaży. To też mówi samo za siebie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, wpis jest z 2012 roku :)

   Usuń

KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz - wpisz komentarz i wciśnij OPUBLIKUJ
ZAPRASZAMY DO KOMENTOWANIA I SUBSKRYPCJI !