Torba na kulki-dipy "Okiem karpiarza"


Wybierając się na karpiową zasiadkę każdy z nas zabiera przeróżne przynęty, najczęściej kulki, czy to zanętowe czy przynętowe, tonące, pływaki,  różne dipy, boostery i tym podobne zalewajki. Jedni zabierają  dwa, trzy smaki kulek i to im w zupełności wystarczy, drudzy, cały swój arsenał z karpiowej kuchni, twierdząc że warunki mogą się zmieniać i wszystko może się przydać. Ja należę do tej drugiej grupy. Jako że na zasiadkach panują różne, czasem ekstremalne warunki pogodowe od mrozu poprzez dużą wilgoć po upały, nasze przynęty powinny być przechowywane w odpowiedni sposób by zachować świeżość. Na rynku dostępnych jest wiele toreb i pojemników do transportu i przechowywania karpiowej kuchni
Zaprezentuje jedną z nich.
Wielofunkcyjna torba termoizolacyjna na kulki i dipy
Invader Tandem Baits 
 Komora główna o wymiarach: wysokość 20 cm / szerokość 30 cm / głębokość 20 cm, zawiera dwa koszyki na dipy, każdy po cztery otwory, pozostaje także miejsce na 2 paczki kulek.
 Torba posiada dużą kieszeń frontową przeznaczoną na akcesoria, ja przechowuje tu worki PVA. Górna część torby wyposażona jest w klapę do szybkiego dostępu do najczęściej używanych np. dipów.

Podstawą torby jest sztywna wymodelowana komora, zapinana na zamek, która może służyć do przechowywania akcesoriów.

 Torba posiada wygodny, porządnie uszyty pasek naramienny, mocne zamki i uchwyty, dające komfort podczas transportu. 
Według mnie torba  bardzo dobrze wykonana, praktyczna i spełniająca swoje zadanie, oceniam pozytywnie.

autor: Przemysław Pająk 


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz - wpisz komentarz i wciśnij OPUBLIKUJ
ZAPRASZAMY DO KOMENTOWANIA I SUBSKRYPCJI !