Komponenty do domowej produkcji kulek
Infinity Fishing jest nową firmą na polskim rynku w branży wędkarstwa karpiowego, jednak tą  dziedziną zajmują się już od lat. Właśnie z ich doświadczenia i pasji zrodziła się chęć ulepszenia materiałów i metod Infinity Fishingstosowanych w łowieniu wielkich okazów.Oferta kierowana jest do pasjonatów, dla których liczy się przede wszystkim wysoka jakość. W  asortymencie znajdą się m.in. komponenty do produkcji kulek proteinowych (mączka z kałamarnicy, mączka z kryla, mączka algowa, spirulina itp.), oleje, amino, eksrakty oraz inne akcesoria wędkarskie. Oferta będzie sukcesywnie poszerzana, aby zaspokoić najwybredniejsze gusta.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, Infinity Fishing:


 Amino Kryl - Infinity

 

Kryle są bardzo małymi, pół-przejrzystymi skorupiakami, które tworzą świecący zooplankton. Ekstrakt otrzymuje się z kryli świeżo złowionych w rejonie Antarktydy i przetworzonych w procesie hydrolizy enzymatycznej. Amino - płynny ekstrakt z kryla jest całkowicie naturalnym produktem. Wykorzystywany jest jako suplement odżywczy o szerokim spektrum zastosowania.
Właściwości:
Amimo Kryl jest naturalnym źródłem protein i peptydów o niewielkiej wadze molekularnej. Jest również bogaty w wolne kwasy tłuszczowe. Znajdziemy w nim zarówno kwasy Omega-3 i kwasy Omega-6, których obecność w zrównoważonej diecie jest niezbędna. Ze względu na swe wyjątkowe naturalne bogactwo, Amino Kryl może być stosowany jako składnik zanęt wędkarskich oraz komponent przy produkcji kulek proteinowych.


 Surowy Olej Tuńczykowy - InfinitySurowy olej z tuńczyka otrzymywany jest poprzez kontrolowaną i zrównoważoną eksploatację zasobów Oceanu Spokojnego.

Olej produkowany jest ze świeżych tuńczyków według ściśle przestrzeganego procesu, który pozwala zachować naturalne właściwości kwasów Omega-3 oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Nawiązując do najwyższych standardów jakości i wydajności w procesie produkcji, nasz olej jest zgodny z regulacjami europejskimi i zdrowy dla środowiska.

Właściwości:

Surowy olej z tuńczyka cechuje wysoka zawartość kwasów Omega-3. Minimalna dawka kwasów Omega-3 jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

 Surowy Olej z Wątroby Dorsza - Infinity
Surowy olej z wątroby dorsza otrzymywany jest poprzez kontrolowaną i zrównoważoną eksploatację zasobów Oceanu Atlantyckiego u wybrzeży Islandii.

Produkowany jest z dorsza atlantyckiego (Gadus Morhua) według ściśle przestrzeganego procesu, który pozwala zachować naturalne właściwości kwasów Omega-3 oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Nawiązując do najwyższych standardów jakości i wydajności w procesie produkcji, nasz olej jest zgodny z regulacjami europejskimi i zdrowy dla środowiska.
Właściwości:

Surowy olej z wątroby dorsza bogaty jest w EPA i DHA - podstawowe kwasy wchodzące w skład kwasów Omega-3.

Minimalna dawka kwasów Omega-3 jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu.


 Mączka Algowa - Infinity


Mączka algowa produkowana z Ascophyllum nodosum jest całkowicie naturalnym produktem. Jest najszerzej stosowanym wodorostem w przemyśle żywieniowym dla zwierząt. Zapewnia dostarczenie minerałów, protein, witamin, kwasów Omega-3, nienasyconych kwasów tłuszczowych i złożonych węglowodanów. Ze względu na wyjątkowe naturalne bogactwo składników odżywczych, mączka algowa może być stosowana jako składnik zanęt wędkarskich oraz komponent przy produkcji kulek proteinowych.
Zalecane dozowanie: do 15% w mixie
Ze względu na bardzo dużą chłonność płynów, nie zalecamy przekraczania zalecanej dawki. Optymalna wartość w mixie to 5-10%. Przy wyższych wartościach, mogą wystąpić problemy z rolowaniem ciasta. Kulki z dodatkiem mączki algowej (w połączeniu np. ze spiruliną) są bardzo ciekawym produktem na amury.Różowa Mączka z Kryla Wysokobiałkowa 
    • Różowa mączka z kryla wysokobiałkowa, pochodzi z kontrolowanych i zrównoważonych hodowli na Oceanie Południowym. Rygorystyczny proces produkcji o wysokich standardach i efektywności gwarantują zachowanie wszystkich naturalnych właściwości produktu oraz respektowanie wytycznych Unii Europejskiej.  Produkcja mączki nie zagraża środowisku.
  • Zastosowanie:
    •  W związku z bardzo wysoką zawartością składników odżywczych, różowa mączka z kryla wysokobiałkowa może być stosowana jako składnik zanęt wędkarskich oraz komponent przy produkcji kulek proteinowych.
  • Dozowanie:
    • Zalecane dozowanie - do 10%
  • Skład:
Białko min 70%, Tłuszcz 7% +_2%    
  Mączka z Kałamarnicy - Infinity


 

Mączka z kałamarnicy pochodzi z kontrolowanych i zrównoważonych hodowli na Oceanie Spokojnym.Rygorystyczny proces produkcji, o wysokich standardach i efektywności, gwarantuje zachowanie wszystkich naturalnych właściwości produktu oraz respektowanie wytycznych Unii Europejskiej. Produkcja naszego produktu nie zagraża środowisku.
W związku z bardzo wysoką zawartością składników odżywczych, mączka z kałamarnic może być stosowana jako składnik zanęt wędkarskich oraz komponent przy produkcji kulek proteinowych.
Zalecane dozowanie produktu: do 30% w mixie

 Spirulina - InfinitySpirulina jest w 100% naturalnym produktem, szeroko stosowanym dzięki swemu niesamowicie bogatemu składowi. Zawiera około pięćdziesięciu różnych protein, które mogą osiągać do 70% ich wagi, co najmniej 12 witamin w wysokim stężeniu oraz wiele minerałów. Jest bardzo dobrym źródłem kwasów tłuszczonych, w tym kwasu γ-linolenowego. Ze względu na swe wyjątkowe naturalne bogactwo, Spirulina może być stosowana jako składnik zanęt wędkarskich oraz komponent przy produkcji kulek proteinowych.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz - wpisz komentarz i wciśnij OPUBLIKUJ
ZAPRASZAMY DO KOMENTOWANIA I SUBSKRYPCJI !