Targi Rybomania 2014
 Targi RYBOMANIA to przede wszystkim miejsce spotkań pasjonatów - zarówno tych doświadczonych, z wieloletnim stażem i ogromną wiedzą, amatorów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę wędkarską. To wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń oraz możliwość zapoznania się z bogatą ofertą produktów prezentowanych przez najlepsze firmy z kraju i zagranicy. RYBOMANIA, to także miejsce interesujących paneli dyskusyjnych. Bogaty program merytoryczny realizowany podczas targów zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem wszystkich gości.

 Targi Wędkarstwa RYBOMANIA 2014, to projekt który ma za zadanie integrację wszystkich środowisk wędkarskich i prezentację potencjału całej branży. W dobie rosnącej internetyzacji, kiedy coraz częściej produktów w pierwszej kolejności szukamy w Internecie, targi nabierają ogromnego znaczenia. To właśnie na stoiskach wystawców pasjonaci wędkarstwa mogą zapoznać się z nowościami rynkowymi, jednocześnie mając możliwość ich dokładnego obejrzenia, sprawdzenia, a także zadania nurtujących pytań.

 Gościem tegorocznej edycji będzie STEVE BRIGGS:

HIitem tegorocznej edycji RYBOMANII będzie ogromne akwarium, a w nim wiele różnych gatunków ryb, w tym pięć gatunków pstrągów. 
23 000 LITRÓW WODY, KILKANAŚCIE GATUNKÓW RYB, PREZENTACJE PRZYNĘT W RUCHU, POKAZY PROWADZONE PRZEZ MISTRZÓW WĘDKARSKICH. Strefa Łowisk:

Doskonała okazja, aby porozmawiać z gospodarzami miejsc, które powinien znać każdy wędkarz, poznania nowych wód i odwiedzin właścicieli wód już znanych. Pierwsza odsłona tego eventu okazała się hitem ostatniej edycji targów. Nic dziwnego, że Strefę odwiedzały tłumy.
Oto jakie łowiska będą obecne na RYBOMANIA 2014:

  • Stary Staw
  • Gosławice
  • Nekielka
  • Carpshop Lakes
  • Rybieniec
  • J. Miłoszewskie
  • Stawy Milickie

Strefa Panelowa: 

To miejsce tradycyjnie wypełnią prelekcje i prezentacje. A przy mikrofonie - prawdziwe gwiazdy wędkarstwa... nie tylko polskiego. Tu także rozstrzygnięty zostanie II Otwarty Festiwal Filmów Wędkarskich. Program będzie bardzo bogaty, rozpocznie się już podczas dnia biznesowego, czyli w piątek 21 lutego.


II Otwarty Festiwal Filmów Wędkarskich:

Złowiłeś piękny okaz i udokumentowałeś to na filmie? Właśnie łowisz i masz przy sobie kamerę? Nie zmarnuj tej okazji!
Już teraz czekamy na zgłoszenia do II edycji Otwartego Festiwalu Filmów Wędkarskich. Wielki finał i ogłoszenie wyników nastąpi podczas targów RYBOMANIA 2014.
W ubiegłym roku jury, złożone z przedstawicieli mediów i producentów filmów wędkarskich, oceniało 11 zgłoszonych produkcji. Cztery z nich zakwalifikowały się do ścisłego finału i zostały zaprezentowane na targach podczas uroczystego pokazu filmowego.
Przedmiotem oceny punktowej były cztery elementy: utrzymanie uwagi widza, ładunek emocji, technika i ogólne wrażenie.

 
A tak przedstawiało się festiwalowe podium w roku 2013 :
I miejsce:
„To nie może być karp” autorstwa Adriana Błaszczyka
II miejsce:
„Okoń na mormyszkę” Artura Pawlaka
III miejsce ex aequo:
„Podsumowanie roku 2012" Wojciecha Papały


Gala nagród: CYPRINUSY 2013:

W tym roku na targach RYBOMANIA kolejny raz zostaną ogłoszeni laureaci jednej z najważniejszych nagród w polskim wędkarstwie karpiowym: CYPRINUS.
Organizatorem tego plebiscytu jest Polska Federacja Wędkarstwa Karpiowego. Laureaci wybierani są głosami samych karpiarzy, w czterech kategoriach:
1. Portal karpiowy
2. Łowisko karpiowe
3. Produkt roku
4. Sklep dla karpiarzy

Prócz tego Zarząd Polskiej Fedelaracji Wędkarstwa Karpiowego przyzna Nagrodę Specjalną.


 Informacje dotyczące zasad wstępu, godziny otwarcia, ceny biletów:


 Źródło:
www.rybomania.com.pl

2 komentarze:

KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz - wpisz komentarz i wciśnij OPUBLIKUJ
ZAPRASZAMY DO KOMENTOWANIA I SUBSKRYPCJI !