Nowe czasopismo "Karpmania"


Na rynku,  ku uciesze wielu  karpiarzy zarówno tych początkujących jak i doświadczonych, pojawia się coraz więcej czasopism o tematyce karpiowej, można w nich znaleźć wiele ciekawych relacji, artykułów, porad, to wszystko pomaga w wymianie informacji z dziedziny technik połowu i poszerzaniu wiedzy o sprzęcie, przynętach i środowisku karpia. A jaka będzie Karpmania i co w niej będzie, możecie się przekonać już 19 lutego kiedy to czasopismo trafi do sprzedaży.


Karpmania - nowe czasopismo już 19 lutego 2014r. będzie dostępna w całej Polsce.Jeszcze ciepły, pachnący farbą drukarską nakład Karpmanii nr 1/2014 dotarł właśnie do redakcji magazynu. Do 17 lutego br. gazeta trafi do prenumeratorów, od 19 lutego dostępna będzie już w całej Polsce, min. w EMPiK-ach, kioskach Ruchu oraz dobrych sklepach wędkarskich. Przez cały czas, w firmowym sklepie online www.karpmania.com trwa sprzedaż jej prenumeraty.
Nowy magazyn ma najniższą cenę spośród wszystkich polskich gazet karpiowych – kosztuje jedynie 16,99 zł. Na dodatkowe korzyści mogą liczyć ci, którzy zaprenumerują Karpmanię na cały rok. Po pierwsze zapłacą za gazetę najmniej, poza tym każdy z zamówionych numerów dotrze do nich wraz z zupełnie gratisowym filmem DVD z cyklu Na karpie! To się po prostu opłaca.
Karpmania to magazyn, w całości poświęcony wędkarstwu karpiowemu. Dla gazety piszą najlepsi polscy i zagraniczni karpiarze. W inauguracyjnym numerze przeczytacie teksty min. Andrzeja Walczaka, Jana Zawady, Piotra Łuki, Jacka Świętka, Filipa Staszka, Jakuba Ziemianina, Arkadiusza Kraszewskiego, Roba Willinghurst'a, Craiga Runham’a oraz Daniela Kruszyny.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz - wpisz komentarz i wciśnij OPUBLIKUJ
ZAPRASZAMY DO KOMENTOWANIA I SUBSKRYPCJI !