Zlot - Carp Travel Team 2014Sierpień 2014 dla naszego teamu był pod znakiem zlotu wszystkich członków klubu. Po wielu perypetiach wreszcie spotkaliśmy się  nad wodą. Po skrupulatnych przygotowaniach, obmyślaniu taktyki na wspólną zasiadką w końcu nadszedł czas wyjazdu nad wodę!
Nie często mamy okazje spotkać się całym składem, każdy jest z innego regionu polski, ale wszyscy - Jarek, Jacek, Kamil, Krzysiek, Przemek, Tomek i Michał, dali z siebie wszystko aby dotrzeć nad wodę i rozpocząć wspólne karpiowanie!


Pierwsza doba zasiadki upłynęła na "małe integracji". Kamil nasz teamowy BIG COOK jak zawsze przygotował nam swoje najlepsze grilowe specjały. Każdy z chęcią dzielił się wszystkim co przywiózł, by jak najlepiej w dobrym towarzystwie i jak najlepszym  humorze spędzić te kilka wspólnych dni nad wodą. Pogoda nam dopisywała.


Po nie przespanej pierwszej nocy, wszyscy zabraliśmy się za przygotowywanie do intensywnych połowów, nasze kuleczki na włosach powędrowały do wody, razem ze sporą ilością zanęty. Każdy miał obmyślaną taktykę na te kilka dni z nadzieją na złowienie swojego big fisha. Nieoficjalnie rozpoczęliśmy nasze małe zawody o największą rybę zasiadki.

 
 

Nasza zasiadka przebiegała w wyśmienitej atmosferze, każdy jak tylko potrafił kombinował aby złowić swojego big fisha z tej żwirowni. Karpie na bardzo chciały współpracować, ale co jakiś czas na naszych matach pojawiał się ryba.

 


Trafiały się piękne przyłowy - Jesiotr u Tomka i kilka Linów u Przemka:


Wszyscy świetnie się bawiliśmy na naszym zlocie CTT - doborowe towarzystwo, wspólne grilowanie i co najważniejsze, karpie na naszych matach, po tym wszystkim ciężko było się zwijać i wracać, ale wszystko co dobre szybko się kończy, i powoli każdy musiał zwijać swój sprzęt. Wszyscy jednak byliśmy zadowoleni ze wspólnego wyjazdu i już obmyślaliśmy plany na kolejne wyjazdy, a więc do zobaczenia na kolejnej wspólnej zasiadce teamu Carp Travel !

6 komentarzy:

 1. Panowie, dzięki za wspólna zasiadkę, było super, nawet bez prażonek, ale nic straconego następnym razem zrobimy dwa kotły :) szacun dla Michała który bez względu na odległość i brak dojazdu stawił się na zlocie. Do zobaczenia !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zasiadki nie można było sobie lepiej wyobrazić... Będzie co wspominać na autostradowych szlakach. Do następnego razu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam Panowie:) wielkie dzięki za rewelacyjnie spędzony czas nad woda:) ta zasiadkę uważam za najlepsza zasiadkę na jakiej byłem i to wszystko dzięki ekipie CCT:) teraz tylko czekać do następnego zlotu CCT nad woda. Wielkie dzięki!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. przepraszam za pomyłkę ma być CTT:P

  OdpowiedzUsuń
 5. Panowie było mega!!! Wielkie dzięki za wspólnie spędzone karpiowe chwile :) Do zobaczenia nad woda !!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Zasiadka rewelacja !!! towarzystwo pierwsza klasa !!! integracja była, rybki brały nie można było tego sobie lepiej wyobrazić !!! Dzięki całemu CTT z udaną zasiadkę i żebyśmy się spotkali nad woda w tym samym składzie jak najprędzej !!

  OdpowiedzUsuń

KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz - wpisz komentarz i wciśnij OPUBLIKUJ
ZAPRASZAMY DO KOMENTOWANIA I SUBSKRYPCJI !