Carp Travel na Facebooku - dołącz do nas

9 października 2016

II Towarzyskie Zawody Karpiowe o Puchar CarpTravel na łowisku „Strefa Ciszy


II Towarzyskie Zawody Karpiowe o Puchar CarpTravel na łowisku „Strefa Ciszy” sponsor generalny Profess-Foshing, zakończyły się z zwycięskim BIG FISHEM o wadze 17,600 kg. Pomimo chimerycznie żerujących ryb, na maty zawodników trafiło ponad 35 karpi.Klasyfikacja Pucharowa Big Fish;
Miejsce Pierwsze: Artur Hynek i Grzegorz Danielak karp o wadze 17,600 kg
Miejsce Drugie: Grzegorz Frychel i Kamil Morkisz karp o wadze 12,850 kg
Miejsce Trzecie: Adam Baniewski i Donatan Trela karp o wadze 12,750 kg


Nagradzana była pierwsza ryba zawodów, którą złowił Michał Sibora, był to karp o wadze 4,600 kg. Właściciel łowiska ufundował dodatkową nagrodę za pierwszą rybę, 10+ którą złowił Stanisław Polijiański o wadze 10,025 kg. Nowością na zawodach była klasyfikacja dobowa za BIG FISH dnia – po każdej dobie zawodnicy otrzymywali nagrody bezpośrednio nad wodą.
Zawody były zorganizowane z najwyższą starannością, w trakcie zawodów dostępny był pełen węzeł sanitarny i prysznice. Codziennie były dowożone obiady na stanowisko, a na rozpoczęcie i zakończenie serwowany był niewielki poczęstunek, tak by sprostać oczekiwaniom startujących ekip.


Team Carp Travel dziękuje wszystkim startującym za super atmosferę, ekipy startujące w zawodach pokazały jak dobrze i bez zbędnej presji można bawić się na takiej imprezie. Podziękowania właścicielowi wody za wsparcie imprezy i udostępnienie wspaniałej rybaczówki, jaka powstaje nad tą wodą. Dziękujemy sponsorom, szczególnie firmie Profess a także firmie CarpTravelPozostaje tylko zaprosić na kolejna edycję tych prestiżowych zawodów, które odbędą się na łowisku „Strefa Ciszy”.
Fotogaleria:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz - wpisz komentarz i wciśnij OPUBLIKUJ
ZAPRASZAMY DO KOMENTOWANIA I SUBSKRYPCJI !