Carp Travel na Facebooku - dołącz do nas

28 grudnia 2018

Smolno - jezioro pełne tajemnic

Wędrówki Karpiarza to seria filmów pełnometrażowych w ramach projektu CarpTravel On Tur, czyli naszych podróży w najbardziej odległe zakątki w poszukiwaniu nieodkrytych jeszcze wód. 

Dla nas najbardziej interesujące są zbiorniki mało znane, nieodkryte, położone w leśnych ostępach. Nieokreślona ilość i wielkość karpi zwiększa nasze podekscytowanie i chęć odkrywania tego świata, a otaczająca przyroda sprawia, że mamy większą ochotę, by integrować się z tym środowiskiem. Taką wodą bez wątpienia jest Jezioro Smolno położone w województwie zachodniopomorskim na Pojezierzu Wałeckim.
Powoli zaczęliśmy rozpracowywać wodę, jednak jedna zasiadka to za mało, aby dobrze poznać Smolno. Nieodkryta jeszcze do końca woda, otaczająca przyroda, cisza i trochę mroczny klimat panujący nad tym zbiornikiem, a także pływające w nim karpie, szczególnie te pełnołuskie, jakich nie udało nam się tym razem złowić, sprawiają, że na pewno tu jeszcze wrócimy!


Zobaczcie naszą karpiową przygodę na tym pięknym zbiornikiem.Nasza ekipa Przemek Pająk i Robert Rakowicz miała przyjemność gościć
nad przepięknym jeziorem polodowcowym Pojezierza Wałeckiego - Smolno.
Jezioro Smolno do leśny, naturalny zbiornik, gdzie natura i cisza panująca nad tym niesamowitym miejscem, tworzy trochę mroczny ale piękny klimat.
Karpiowa zasiadka nad tą wodą gwarantuje ciszę, spokój i niezapomniane przeżycia !
Celem serii filmów Wędrówki Karpiarza jest pokazanie piękna naszej pasji i otaczającej nas przyrody.
Odwiedzimy najbardziej dzikie i nieznane wody w Polsce i Europie.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz - wpisz komentarz i wciśnij OPUBLIKUJ
ZAPRASZAMY DO KOMENTOWANIA I SUBSKRYPCJI !